Rutina(.cz)

6. března 2014 v 11:19 | Elinka* |  Rutina


Takze o co jde?
Jde o stránku, kterou vytvorila pred pár lety Marie, nebo spíš Maruška, tak jí ríkají všichni rutináci, to jsou zase ti, co podle ní cvičí. Její sestavy jí vypracovali z postavy, která je ted podobná mě, do naprosto svalnaté a vysportované postavy a to tak, ze takové svaly bych na sobě mít asi ani nechtěla. Dostala se do opravdu skvělé kondice. Svoje sestavy si vytvárí sama a je jich mnoho na youtube.

Rutináci
Na stránce rutiny určitě najdete rubriky rutináci, kde najdete pred a potom, výsledky cvičení.

Sestavy
Sestavy jsou tam vlastně pro kazdý všední den, někdy se opakují, ale treba po čtvrt roce, jinak se to strídá a cvičí se vlastně na celé tělo, jeden den stred těla, jeden den na nohy atd atd atd. O víkendech se necvičí.

Jinak tady prikládám fotku Marušky, z čeho se dopracovala k tomu, jak ted vypadá:)


Jinak já jsem podle rutiny cvičila docela dlouho, cvičim od šestýho ledna vlastně a cvičila sem jí celej ten leden a kousek února a pak sem začla hodně vynechávat, protoze jako cvičební program je to dobrej , ale pravda je, ze u ničeho moc dllouho nevydrzim a vim to o sobě:) jako nechci vzdát cvičení celkově, ale pro mě je prostě lepší si to cvičení hledat sama, sama si dělat cvičební plány a mozná je budu sestavovat i tady, strídat to, aby si kazdej vyzkoušel všechno, protoze si myslim ze i o tom to právě je:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama